שלם & וקח

פריטים שנרכשו במחיר מלא תוך 5 ימים מהעברתם לאוסף בחר מה שאתה משלם זכאים להחזר אשראי בחנות עבור ההפרש במחיר. ההחזרים יונפקו בצורה של זיכוי בחנות, ולא ניתן ליישם אותם רטרואקטיבית. אשראי החנות שלך לעולם לא יפוג, וינוכה אוטומטית מהרכישה הבאה שלך בקופה.

איתור נקודות איסוף

אנו מציעים כמה פריטים למכירה לפני שהם מגיעים בפועל. כשתזמין מראש את הפריטים האלה, נשלח אותם 1-2 ימי עסקים לאחר שהם זמינים במחסן שלנו.

תוכל לדעת אם אתה רוכש פריט שהוא פריט בהזמנה מראש גם בדף המוצר וגם בקופה. לאחר שביצעת את ההזמנה שלך, תוכל לבדוק שוב את תאריך המלאי המשוער שלנו בדף המוצר, ואנחנו נדאג לשלוח לך דוא”ל לאישור משלוח לאחר שהפריט עוזב את המחסן שלנו.

שירות משלוחים מדלת לדלת

בהזמנות למשלוח לאוסטרליה, קנדה, הונג קונג ומדינות באיחוד האירופי (לא כולל שוויץ), אנו מציעים משלוח רגיל בתשלום אחיד של 15 $ להזמנה ומשלוח מזורז בתשלום אחיד של 75 $ להזמנה.

הזמנות מעל 250 דולר (לא כולל מכס, מיסים ומשלוח) יקבלו משלוח סטנדרטי בחינם.

משלוח מנות בינלאומי

עבור כל המדינות הבינלאומיות האחרות, אנו מציעים משלוח מזורז בתשלום אחיד של 25 $ להזמנה. הזמנות מעל 500 דולר ארה”ב (לא כולל מכס, מיסים ומשלוח) יקבלו משלוח סטנדרטי בחינם.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

תנאי שימוש

תנאי שימוש הוא הסכם בין נותן השירות לבין מקבל השירות. אדם המעוניין להשתמש בשירות חייב להסכים לתנאי השימוש של נותן השירות. תנאי השימוש יכולים להסתכם בהצהרה בלבד, במיוחד כשמדובר בתנאי שימוש של אתרי אינטרנט.